رزرو وقت مشاوره در خصوص جشنواره
و خرید ملک در قبرس شمالی

فرم دریافت مشاوره

نام و نام خانوادگی

پروژه رویایی پوکت

واقع در منطقه اسن تپه
تنها لوکیشنی که ویوی ابدی دریا و جنگل را باهم دارد.

درباره پروژه

پروژه بی نظیر با مفهومی جدید از ساخت و ساز در قبرس شمالی با امکانات بی نظیر برای سلامتی و رفاه واقع شده در اسنتپه با امکانات ویژه پزشکی و طراحی منحصر به فرد. این پروژه دارای ۶۵۵ واحد استودیو تا سه خواب و ویلایی های مستقل است.در این پروژه کوه ها و مناظر باشکوه دریای مدیترانه درست در مقابل شماست .تجمل، حریم خصوصی، آرامش، راحتی و مدرنیته چیزی است که در اینجا خواهید یافت. فضای آرام در میان طبیعت سرسبز و هوای تازه، مفهوم سلامت و رفاه را که پروژه بر اساس آن ساخته شده است، تقویت می کند.
و حالا در این جشنواره بینظیر شما می توانید با اقساط ۸ ساله و شرایط پرداخت فوق العاده به مدت ۴ سال ضمانت اجاره ما را در این واحد دریافت کنید و کسب درآمد به پوند انگلستان داشته باشید.

درباره کمپانی سازنده این پروژه بینظیر

کمپانی سازنده سایپروس کانستراکشن با یک پشتوانه چند صد میلیون دلاری که بصورت خانوادگی نسل در نسل توپراکجی بودن  (مالک بهترین زمین های منطقه اروپانشین قبرس شمالی یعنی اسن تپه)  علاوه بر اینکه این هلدینگ بزرگ کار ساخت و ساز رو انجام میدهد صاحب یکی از رستوران های زنجیره ایی معروف و برند قبرس شمالی که کیترینگ این برند تامین کننده غذای سازمان های دولتی می باشد و صاحب کمپانی رئیس اتحادیه صنف رستوران و بار قبرس شمالی هستند. از طرفی این هلدینگ تامین کننده مخابراتی شرکت هواوی و همینطور  یکی از بزرگترین تولید کنندگان انرژی به روش پنل های خورشیدی در قبرس شمالی است
شرکت سرمایه گذاری کارگر ظهوریان در یک قرداد انحصاری با این هلدینگ چند صد میلیون دلاری شرایط ویژه ایی برای سرمایه گذاری شما عزیزان فراهم کرده است . برای اولین بار با اقساط بدون بهره ۸ ساله و ۴ سال ضمانت اجاره در منطقه لوکس اروپایی نشین اسن تپه.