پروژه های قبرس شمالی

پروژه برج های سفید

درباره پروژه

این مجتمع مسکونی یک پروژه جدید در بهشت تعطیلات اسکله است. یک مجتمع لوکس و زيبا متشکل از شش برج 10، 12 و 14 طبقه ای که شما نه تنها در آن از زیبایی طبیعت بلکه از امکانات رفاهی بسیار عالی همچون استخر های مشترک روباز و سرپوشیده، سوپر مارکت، کافى شاپ و رستوران بسیار مجلل و مجهز و فضای سبز عالی، استخر مخصوص کودکان، باشگاه و سالن ورزشی، زمین تنیس و بسکتبال، سالن ماساژ، سونا و محوطه های روباز و سرپوشیده برای بازی کودکان لذت خواهید برد. این مجتمع فقط 100 متر از دريا در اسكله بهشت تعطيلات و در فاصله 10 دقيقه اى از شهر زيبا و تاريخى فاماگوستا واقع شده است. شما میتوانید از بین استودیو آپارتمان، یک، دو، دو اتاق خواب آپارتمان دوبلکس یا سه اتاق خواب همه با یک طراحی مدرن انتخاب کنید. استودیو آپارتمان دارای حمام و سرویس بهداشتی کاملا مجهز با بالاترین کیفیت متریال استفاده شده و همچنین نشیمن و آشپزخانه ای متصل به هم با دسترسی به بالکنی بزرگ با چشم اندازی نفس گیر از دریا و کوهستان میباشد.

شرایط پرداخت

۳۰٪ در زمان امضا قرارداد


۷۰٪ بصورت اقساط بلند مدت و بدون بهره

پلان واحدها

استودیو

۲۸ متر

یک خواب

5۱ متر ​

دو خواب

۸۰ متر

با ما تماس بگیرید

شرکت سرمایه‌گذاری ظهوریان

سه خواب

۱۰۷ متر

دوبلکس سه خواب

۱۲۳ متر 

اطلاعات تکمیلی پروژه:

پروژه برج های سفید

مجتمع مسکونی برج‌های سفید، یک پروژه تازه و لوکس در اسکله، بهشت تعطیلات، است. این مجموعه شامل شش برج با ارتفاع‌های متفاوت است که علاوه بر مناظر طبیعی زیبا، امکانات رفاهی فراوانی از جمله استخرهای روباز و سرپوشیده، سوپرمارکت، کافه، رستوران مجلل، فضای سبز، استخر کودکان، باشگاه ورزشی، زمین‌های تنیس و بسکتبال، سالن ماساژ و سونا را ارائه می‌دهد. فقط ۱۰۰ متر با دریا فاصله دارد و ۱۰ دقیقه تا فاماگوستا، شهری زیبا و تاریخی، است. انتخاب‌های متنوعی از واحدهای مسکونی از استودیوها تا آپارتمان‌های سه خوابه با طراحی مدرن وجود دارد. هر استودیو دارای حمام و سرویس بهداشتی مجهز و فضای نشیمن و آشپزخانه متصل به بالکن بزرگ با چشم‌انداز دریا و کوهستان است.

تمام واحدها فروخته شده‌اند و شعبه‌ای از کافه معروف Espresso Lab و سوپرمارکت Molto در این پروژه قرار دارند. پروژه کاملاً تحویل داده شده و برای کسب درآمد از اجاره روزانه در منطقه اسکله ایده‌آل است.

شرایط پرداخت:

۳۰٪ پیش پرداخت هنگام امضای قرارداد

۷۰٪ باقی‌مانده به صورت اقساط بلند مدت و بدون بهره

امکانات پروژه:

سونا

استخرهای روباز و سرپوشیده

استخر کودکان

سالن بدنسازی

کافه و رستوران

اسپا و اتاق ماساژ

زمین‌های تنیس و بسکتبال

پارک

فروشگاه مواد غذایی