پروژه های قبرس شمالی

پروژه آپارتمان آبی

درباره پروژه

این پروژ آماده تحویل بی نظیر واقع در بهترین منطقه لانگ بیچ با فاصله چند قدمی به مراکز رفاهی ، کافه ، رستوران ،قصابی ، داروخانه، باشگاه بدن سازی و سوپر مارکت می باشد. شرایط پرداخت بی نظیر این پروژه با اقساط ۳۰ ماهه بعد از تحویل کلید است. این پروژه شامل ۸ طبقه و در هر طبقه ۶ واحد یک خواب و دو خواب می باشد. از مزیت فوق العاده این پروژه ویوی فوق العاده دریا در اکثر واحد ها و اماده به تحویل بودن واحد ها می باشد که با توجه به لوکیشن بسیار خوب پروژه می تواند بهترین انتخاب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد روزانه و ماهیانه از اجاره واحد باشد.
پروژه انحصاری شرکت کارگر ظهوریان با هدیه ویژه تحویل واحد به صورت فول فرنیش

شرایط پرداخت

۳۰٪ در زمان امضا قرارداد

۳۰٪ تا زمان تحویل کلید

۴۰٪ به صورت اقساط ۳۰ ماهه بدون بهره بعد از تحویل خانه

اطلاعات تکمیلی پروژه:

پروژه آپارتمان آبی

این پروژه بی‌نظیر که در بهترین نقطه لانگ بیچ قرار دارد و تنها چند قدمی تا امکانات رفاهی مانند کافه‌ها، رستوران‌ها، قصابی‌ها، داروخانه‌ها، باشگاه‌های بدنسازی و سوپرمارکت‌ها فاصله دارد، آماده تحویل است. این پروژه دارای شرایط پرداخت استثنایی است که شامل اقساط ۳۰ ماهه پس از تحویل کلید می‌شود. مجموعه شامل ۸ طبقه است که در هر طبقه ۶ واحد مسکونی با یک یا دو خوابه قرار دارد. بیشتر واحدها دارای چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای به دریا هستند و آماده تحویل می‌باشند، که این امر باعث می‌شود این پروژه به یک گزینه عالی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد از اجاره روزانه یا ماهانه تبدیل شود.

پروژه‌ای انحصاری از شرکت کارگر ظهوریان است که با هدیه‌ای ویژه به خریداران ارائه می‌شود: تحویل واحدها به صورت کاملاً مبله.

پروژه آپارتمانی آماده برای اجاره

واقع در منطقه دیدنی لانگ بیچ

واحدهای یک خوابه و دوخوابه در هشت طبقه

تحویل واحدها به صورت کاملاً مبله

با چشم‌اندازهای دیدنی ساحل و دریا

آماده تحویل

به عنوان هدیه شرکت، خریداران می‌توانند از امکانات و تسهیلات مجموعه روبرو (Royal Sun Resident) که متعلق به همین سازنده است، طی سال به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

شرایط پرداخت عبارتند از:

۳۰٪ پرداختی در زمان امضای قرارداد

۳۰٪ پرداختی تا زمان تحویل کلید

۴۰٪ باقی‌مانده به صورت اقساط ۳۰ ماهه بدون بهره پس از تحویل واحد

امکانات پروژه:

پروژه‌ای که ما ارائه می‌دهیم، دارای امکانات رفاهی بی‌نظیری است که دسترسی آسان به انواع مراکز خدماتی را فراهم می‌آورد. این امکانات شامل استخر روباز، کافه، رستوران و پارکینگ اختصاصی سرپوشیده می‌باشد.

خریدارانی که در جشنواره Ready For Rental از ما واحدهای یک خوابه و دو خوابه را خریداری می‌کنند، می‌توانند از مزایای زیر بهره‌مند شوند:

در فاصله ۵۰ متری از این مجموعه، سوپرمارکت، قصابی و رستوران‌ها قرار دارند.

امکاناتی نظیر باشگاه ورزشی، استخرهای روباز و سرپوشیده، اسپا و ماساژ، حمام ترکی، زمین‌های بازی برای کودکان، زمین‌های بسکتبال، والیبال و تنیس نیز در طول سال به صورت رایگان در دسترس خریداران قرار می‌گیرد.