پروژه های قبرس شمالی

پروژه شهرک توریستی اونگارد

درباره پروژه

بزرگترین مجموعه اونگارد حال حاضر کشور که برج های این مجموعه شامل واحدهای استدیو، یک خواب، دو خواب، سه خواب و پنت هاوس در فاصله ۶۰۰ متری دریای مدیترانه قرار دارد.

مجموعه اونگارد در حال حاضر با امکانات ترین شهرک کشور قبرس شمالی می باشد که با امکانات یک هتل ۵ ستاره شامل ۹ فاز می باشد که فاز اول و دوم اماده و تحویل داده شده و فاز سوم ۲۰۲۱ و فاز چهارم ۲۰۲۲ تحویل می شود .

شرایط پرداخت

۳۰٪ در زمان امضا قرارداد
70% به صورت اقساط بلند مدت بدون بهره

پلان واحدها

استودیو

از ۴۲ متر تا ۵۲ متر با ۸ تا ۱۵

یک خواب

۶۰ متر تا ۶۶ متر با ۸ تا ۱۵ متر تراس

دو خواب

۷۶ متر تا ۸۶ متر با ۸ تا ۲۲ متر تراس

با ما تماس بگیرید

شرکت سرمایه‌گذاری ظهوریان

پنت هاوس

۹۰ متر تا ۱۹۹ متر با ۲۲ تا ۶۷ متر تراس

اطلاعات تکمیلی پروژه:

پروژه شهرک توریستی اونگارد

پروژه شهرک توریستی اونگارد، به عنوان بزرگترین مجموعه در حال حاضر در کشور، با برج‌هایی که شامل واحدهای استودیو، یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و پنت‌هاوس هستند، در فاصله ۶۰۰ متری از دریای مدیترانه قرار گرفته است. این مجموعه با امکاناتی مشابه یک هتل ۵ ستاره، شامل ۹ فاز است که فازهای اول و دوم آماده و تحویل داده شده‌اند و فاز سوم در سال ۲۰۲۱ و فاز چهارم در سال ۲۰۲۲ تحویل خواهند شد.

این مجموعه بزرگ به عنوان پر امکانات‌ترین پروژه در قبرس شمالی شناخته می‌شود و تا فاز چهارم تحویل داده شده است. فضای مجموعه خانوادگی و مناسب برای زندگی یا کسب درآمد از طریق اجاره است. تمامی امکانات لازم برای یک زندگی آرام و لوکس خانوادگی در این مجموعه فراهم شده است.

مجموعه در مرکز لانگ بیچ قرار دارد و با فضاسازی فوق‌العاده و امکانات تفریحی برای تمامی سنین، بیش از ۲۴ استخر با طراحی‌های مختلف را در خود جای داده است. کافه معروف پاریس نیز در این مجموعه واقع شده و اکثر واحدها دارای منظره‌ای فوق‌العاده از دریا هستند. با نگهبانی ۲۴ ساعته، امنیت بالایی برای ساکنین تضمین شده است.

شرکت سازنده بخشی را برای اجاره واحدها اختصاص داده است، بنابراین با خرید در این پروژه، می‌توانید واحد خود را به راحتی برای اجاره به این بخش واگذار کنید و درآمد ماهیانه کسب کنید که اجاره‌ها از ۴۰۰ پوند شروع می‌شود.

امکانات پروژه عبارتند از:

منطقه پیاده‌روی

رستوران

امنیت ۲۴ ساعته با نگهبان

سرویس رفت و آمد

پارک آبی

پارک بازی کودکان

مرکز اسپا

مسیر دوچرخه‌سواری

ورزش‌های آبی

سوپرمارکت

کافی‌شاپ

بار کنار استخر

باشگاه بدنسازی

فضای بازی (اسنوکر، بازی‌های ویدئویی، پینگ پونگ)

شطرنج در فضای باز

اتاق بازی داخلی

قایق بازی

ریلکسیشن و روش‌های درمانی

شرایط پرداخت

۳۰٪ در زمان امضا قرارداد
70% به صورت اقساط بلند مدت بدون بهره