چرا_این_کشور_به_عنوان_یک_مقصد_ایده_آل_مطرح_است؟

سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی: چرا این کشور به عنوان یک مقصد ایده‌آل مطرح است؟

قبرس شمالی کشوری واقع در یکی از جزایر زیبا و دیدنی دریای مدیترانه است که دارای آب و هوای معتدل، طبیعت خیره کننده و دلربا، فرهنگب غنی و تاریخچه ای بسیار جذاب و طولانی است. قبرس شمالی به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری محبوب در منطقه شناخته می شود که هر ساله میلیون ها گردشگر جهانی را به خودش جذب می کند.

اما قبرس شمالی فقط یک کشور توریستی و تفریحی نیست. بلک این کشور یک فرصت بزرگ برای سرمایه گذاری در خرید ملک و اقامت نیز محسوب می شود. در این مقاله ما در شرکت سرمایه گذاری ظهوریان به بررسی دلایلی که سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی را به یک روش ایده آل جهت سرمایه گذاران تبدیل کرده اند، می پردازیم. بنابراین با ما همراه باشید.

همچنین از خدمات شرکت سرمایه گذاری ظهوریان ارائه خدمات سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌باشد که می‌توانید به صفحه خدمات سرمایه گذاری ما مراجعه کنید و مشاوره رایگان درباره سرمایه گذاری در لانگ بیچ و دیگر مناطق قبرس شمالی بدست آورید!

سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی: چرا این کشور به عنوان یک مقصد ایده‌آل مطرح است؟

سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی: چرا این کشور به عنوان یک مقصد ایده‌آل مطرح است؟

امنیت بالا در قبرس شمالی

یکی از عوامل مهمی که برای هر سرمایه گذار اهمیت دارد، امنیت است. امنیت بالای این ناحیه یکی از دلایل اصلی جهت سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی است. قبرس شمالی یکی از امن ترین کشورهای دنیا است که دارای نرخ جرم و جنایت بسیار پایینی است. این کشور در لیست پنج کشور امن دنیا قرار گرفته است و به دلیل عدم دخالت در مسائل سیاسی و امور داخلی کشور های منطقه، از هرگونه تهدید خارجی دور است. در قبرس شمالی می توانید با خیال راحت زندگی کنید و از آرامش و آزادی لذت ببرید. بنابراین سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی می‌تواند انتخاب جذابی برای شما باشد.

مالیات پایین در قبرس شمالی

یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی مالیات پایین است. این کشور یکی از کشورهایی است که دارای نرخ مالیات بسیار پایینی است. قبرس شمالی به عنوان یک پناهگاه مالیاتی نیز شناخته می شود که از سرمایه گذاران خارجی حمایت می کند. نرخ مالیات بر درآمد در قبرس شمالی فقط 5 درصد است و برای خرید ملک هیچ مالیاتی در نظر گرفته نشده است.

همچنین برای انتقال مالکیت ملک، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر سود سهام و مالیات بر ارث و هبه، هیچ مالیاتی پرداخت نمی شود. این شرایط مالیاتی باعث می شود که سرمایه گذاران بتوانند از سود بیشتری برخوردار شوند و ریسک کمتری را تحمل کنند.

قیمت مناسب ملک جهت سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از کشورهایی است که دارای قیمت مناسب برای خرید ملک است. این کشور به دلیل نوپا بودن و جمعیت کم آن، زمین های فراوانی را برای توسعه در دسترس قرار داده است. همه ی این ها باعث شده است که قیمت ملک در این کشور رقابتی باشد. بر اساس گزارشات، قیمت ملک در قبرس شمالی حدود 50 درصد کمتر از قبرس جنوبی و 70 درصد کمتر از کشورهای اروپایی است. این قیمت ها با توجه به کیفیت بالای ساخت و ساز و موقعیت مکانی عالی ملک ها، بسیار مناسب و جذاب است.

همچنین با خرید ملک در قبرس شمالی، می توانید از ارزش افزایی بالای ملک خود بهره مند شوید. بر اساس آمار ها، قیمت ملک در قبرس شمالی در طول چند سال گذشته حدود 150 درصد افزایش پیدا کرده است و این روند در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی: چرا این کشور به عنوان یک مقصد ایده‌آل مطرح است؟

قیمت پایین ملک و سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی

اقامت آسان در قبرس شمالی

یکی دیگر از دلایل سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی امکان دریافت اقامت آسان این کشور است. قبرس شمالی یکی از کشورهایی است که دارای شرایط آسان برای اخذ اقامت است. این کشور به سرمایه گذاران خارجی امکان دریافت اقامت را می دهد. برای دریافت اقامت، کافی محدودیت خاصی وجود ندارد و تنها کافیست در قبرس شمالی ملک خریداری کنید و مدارک خود را به دفتر مهاجرت ارائه دهید. این اقامت موقت به شما اجازه می دهد که بدون ویزا به قبرس شمالی سفر کنید و در این کشور زندگی و کار کنید.

کیفیت بالای زندگی در قبرس شمالی

اگر بدنبال سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی می‌باشید باید بگوییم کیفیت زندگی در این ناحیه بسیار بالا است و قبرس شمالی یکی از کشورهایی است که دارای زندگی با کیفیت بالایی است. این کشور به دلیل داشتن آب و هوای معتدل، طبیعت خیره کننده، فرهنگ غنی و تاریخچه ای بسیار جذاب، توانسته است تا تبدیل یک مکان عالی برای زندگی و تفریح برای افراد مختلف شود.

در قبرس شمالی می توانید از فعالیت های مختلفی مانند شنا، قایق سواری، پیاده روی، دوچرخه سواری، گلف، تنیس، اسب سواری و دیگر فعالیت های جذاب لذت ببرید. همچنین می توانید از مکان های تاریخی و فرهنگی مانند کاخ ها، قلعه ها، موزه ها، معابد، کلیساها و غیره بازدید کنید. قبرس شمالی همچنین دارای غذاهای خوشمزه و متنوعی است که از ترکیب فرهنگ های مختلف منطقه ای به وجود آمده اند. در این کشور جذاب می توانید از غذاهای مانند کباب، دلمه، موساکا، هلوم، بورک، لوکوم، باکلاوا و.. لذت ببرید.

نگاهی به امکانات رفاهی قبرس شمالی

یکی دیگر از دلایلی که سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی را تبدیل به فرصتی مناسب کرده است امکانات رفاهی این کشور است. این کشور به دلیل رشد اقتصادی و توسعه زیرساخت های خود، از خدمات عمومی و خصوصی مطلوبی برخوردار است.

در قبرس شمالی می توانید از سیستم بهداشتی و درمانی کارآمد، سیستم آموزشی با کیفیت و به روز، سیستم حمل و نقل آسان و راحت، سیستم ارتباطی پیشرفته و سریع، سیستم بانکی مطمئن و قابل اعتماد، سیستم امنیتی موثر و همچنین سیستم قضایی عادلانه و شفاف استفاده کنید. بنابراین سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی می‌تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد. همچنین جهت کسب اطلاعات جامع درباره سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توانید به مقاله سرمایه گذاری در قبرس شمالی 2024 منتشر شده در شرکت سرمایه گذاری ظهوریان مراجعه کنید.

سرمایه گذاری در خرید ملک قبرس شمالی: چرا این کشور به عنوان یک مقصد ایده‌آل مطرح است؟

نگاهی به امکانات رفاهی قبرس شمالی

بهداشت قبرس شمالی

قبرس شمالی از نظر بهداشت بسیار دقیق است. مثلا برای ویروس کووید 19 خیلی دقیق و شدید عمل کردند و از آمدن ویروس به آنجا جلوگیری می‌کردند. در زمان بیماری کووید 19، از همه دانشجویان و کارمندان تست pcr گرفته میشد تا از پخش این ویروس جلوگیری کنند. این کشور از ورود برخی از مهاجرین به کشور، جلوگیری می‌کنند

درمان در قبرس شمالی

یکی از بهترین امکانات این کشور، درمان رایگاه آن است. بیمارستان‌های دولتی این کشور، شما را به صورت رایگان درمان می‌کنند. این مراکز، پزشکان خبره و معتبری دارد که در کلینیک‌های خصوصی فعالیت دارند. به خاطر جمعیت کمی که در قبرس است، معمولا بیمارستان‌ها خلوت است و به صورت دقیق به بیماران رسیدگی می‌شود. همچنین در کلینیک‌های خصوصی، شما ویزیت را با 30 درصد تخفیف پرداخت می‌کنید و هزینه دارو برای ایرانیان 30 درصد تخفیف دارد.

تغذیه در قبرس شمالی

قبرس شمالی از جزیره‌های کاملا سرسبز و مدیترانه‌ای است و همین علت باعث شده است که مواد غذایی مثل گوشت، لبنیات و سبزیجات را به صورت تازه مصرف کنند. تغذیه سالم و مفید قبرس شمالی باعث شده است که مردم کشورش، کمتر مریض شوند و سطح سلامت این کشور بالا رفته است.

گذراندن اوقات فراغت در قبرس شمالی

طبیعت ستودنی و چشم اندازهای مناطق سرسبز این کشور، این امکان را فراهم کرده است تا مردم از اوقات فراغت خود لذت ببرند. با توجه به جزیره بودن آن، شما به راحتی به ساحل دسترسی دارید. در همه رستوران‌ها و کافه‌های این کشور، موسیقی زنده پخش می‌شود. قبرس شمالی دارای فرهنگ باستان دوره عثمانی است و خیلی از بازمانده‌های تاریخی آن بازسازی شده‌اند. همچنین کازینوهای قبرس شمالی اوقات فراغت عالی را برای شما فراهم می‌کند.

فرصت های کاری قبرس شمالی

قبرس شمالی یکی از کشورهایی است که دارای فرصت های کاری متعددی است. این کشور به دلیل داشتن بازار کار باز و رقابتی، از سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی استقبال می کند. در قبرس شمالی می توانید در بخش های مختلفی مانند گردشگری، خدمات، تجارت، صنعت، کشاورزی، آموزش، فناوری اطلاعات و غیره فعالیت کنید و از درآمد بالا و شرایط کاری مناسب برخوردار شوید. با توجه به اینکه قبرس شمالی یک کشور توریستی است، باتوجه‌به زیاد شدن جمعیت آن روند صنعت و ساخت و ساز در این کشور پیشرفت کرده است. با پیشرفت رشد ساختمان سازی و شهرک سازی، نیاز به نیروی کار در هر زمینه‌ای است. بیشتر شرکت‌ها نیاز به نیروی انسانی دارند و به کشورهای همسایه اعلام کرده اند که حقوق و مزایای خوبی را فراهم می‌کنند. همچنین می توانید از حمایت های دولتی و خصوصی برای راه اندازی و گسترش کسب و کار خود در قبرس شمالی نیز بهره مند شوید. با سفر رایگان به قبرس علاوه بر استفاده از امکانات تفریحی آن، می‌توانید فرصت اشتغال را برای خود فراهم کنید.

سخن پایانی

با توجه به دلایل ذکر شده، می توان گفت که قبرس شمالی یکی از بهترین مقاصد برای سرمایه گذاری در خرید ملک و اقامت است. قبرس شمالی به شما امکان می دهد که از زندگی با کیفیت، امنیت بالا، مالیات پایین، قیمت مناسب، اقامت آسان، امکانات رفاهی و دیگر مزایای موجود در این کشور بهره مند شوید. اگر شما هم به دنبال یک تغییر مثبت در زندگی خود هستید و می خواهید در یک کشور زیبا و دوستانه سرمایه گذاری کنید، قبرس شمالی را انتخاب کنید!